W piątek 13 stycznia w przedszkolu nr 5 w Mysłowicach odbył się niesamowity koncert, który na długo pozostanie w naszej pamięci.
Podczas tego wieczoru zebrało się kilka profesjonalnych zespołów, które dały z siebie wszystko. Muzyka alternatywna znalazła spore grono słuchaczy, którzy zjawili się,aby posłuchać dobrej muzyki, a także wziąć udział w licytacjach, z których dochód zostanie przeznaczony na zakup pompy insulinowej Minimed 640g dla naszej podopiecznej Lilki.
Podczas licytacji i zbiórki pieniędzy, Organizatorzy uzbierali 4 840,00 tysiące złotych! Licytację prowadził perkusista MYSLOVITZ Wojciech LALA Kuderski.
Przedszkole nr 5 oraz całe grono zasługują na gromkie brawa oraz podziękowania. To szczęście,że Lilka trafiła właśnie do nich! Cała kadra jest świetnie przygotowana do radzenia sobie z chorobą Lilki. Nie ma problemu, aby zmierzyć cukier, podać insulinę… stało się to codziennością dzięki czemu Rodzice Lili nie muszą “czatować” na korytarzu bo wiedzą,że ich 4 letnia córeczka jest bezpieczna.
Fotorelacja: https://www.facebook.com/katarzyna.balicka/media_set?set=a.1530090297016039&type=3