Galeria

Wyjazd z POW do Wisły

18.02.2018  spędziliśmy bardzo aktywnie w Wiśle z Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą w Blachowni , Domamami dla Dzieci “Sosenką” i “Skałką”.
Kochani dziękujemy,że kolejny raz otworzyliście przed nami serca. Czas spędzony z Wami daje nam wiele radości, wzruszeń i jest motywacją do działania. Wasz uśmiech, ciepło dłoni, uścisk są najpiękniejszym podziękowaniem.

 

Spotkanie edukacyjne dla pacjentów oraz potencjalnych pacjentów z pompą 640g, które odbyło się 24-26 listopada 2017 w Częstochowie w Hotelu Scout.

 

V spotkanie rodzin z dziećmi chorymi na cukrzycę typu 1

IV spotkanie rodzin z dziećmi chorymi na cukrzycę typu 1 – Zaździerz 

Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat. Dziękujemy tym którzy spędzili z nami weekend. Było nas tyle, że nie sposób w tym momencie wymienić każdego z osobna. Szczególne podziękowania należą się: Pani Profesor Przemce Chobot, która przez cały czas niestrudzenie udzielała konsultacji, wspierała, dawała nadzieję, pokazywała, że życie z ct1 nie jest takie straszne. Trzem Muszkieterom, oddanym Ojcom, którzy robią ogromną pracę, aby łatwiej nam się żyło : Pablo Ńczyk , Szymon Czapla, Grzegorz Stykowski NIGHTSCOUT Polska, Wasza praca, nieprzespane noce zmienia świat na lepsze. Dziękujemy! 

Uśmiech kosztuje mniej od prądu,a daje więcej światła. 

Zimowy wyjazd z podopiecznymi w góry Czantoria

…nasze początki…

Nasze początki drugie spotkanie rodzin z dziećmi chorymi na cukrzycę typu 1 w Wiśle w lutym 2016 roku.

Właśnie na tym zjeździe nawiązały się znajomości, przyjeźnie na całe życie.