Święta, święta i po świętach,… dzień przed wigilią dostaliśmy pewną wiadomość … mianowicie Fundacja dostała pieniądze na wspaniałe prezenty bożonarodzeniowe dla 18 wychowanków z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Blachowni. Szaleństwo!!!

Bardzo dziękujemy za okazane serce pracownikom Towarzystwa Ubezpieczeniowego Compensa SA VIG, szczególne podziękowania kierujemy do Pana dyrektora Jacka Smakosza,a także Pani Aldony Synowiec z oddziału w Częstochowie przy ulicy Kawiej 4/16, to właśnie dzięki nim udało się nam zakupić mp3, karty o pojemności 16 gb, a także słodycze dla każdego dziecka z placówki. Ten szalony zakup nie powiódłby się gdyby nie pomoc wspaniałej firmy jaką jest Omega Music z Częstochowy (ul.Nadrzeczna 9), firmę tworzą ludzie: Panie Piotrze – chylę czoła!
26.12 wybrałyśmy się z Elwirą do Blachowni, aby spędzić piękny czas w bardzo miłym towarzystwie. Usłyszałyśmy wzruszające życzenia , dostałyśmy prezenty pakowane przez Klaudię, Andżelikę i Angelikę; opychałyśmy się ciastem, co niektórzy zachwycali się kompotem z suszu 🙂 inni pili kawę i soki, a że impreza rozkręciła się w mieszkaniu dziewczynek: Andżeliki, Roksany, Magdy, Angeliki, Eli i Klaudii więc nie mogło zabraknąć akcentu sylwestrowego 🙂 … malowanie paznokci brokatowym lakierem, zimne ognie – po których zrobiło się szaro w kuchni.
To był cudowny czas, uśmiechy, przytulasy, całusy, autografy … , a to wszystko dzięki Towarzystwu Ubezpieczeniowemu Compensa SA VIG. DZIĘKUJEMY!