Koziarski Kajetan

 

Kajtuś zachorował na cukrzycę typu 1 na kilka dni przed swoimi czwartymi urodzinami. Choroba diametralnie zmieniła nasze życie – pojawiła się konieczność wielokrotnego w ciągu doby pomiaru poziomu cukru we krwi, konsekwentnego przestrzegania diety, ważenia i przeliczania pokarmów, dokładnego dawkowania insuliny, monitorowania aktywności fizycznej i najbardziej dokuczliwej dla małego dziecka wymiany zestawów infuzyjnych i sensorów CGM.

Nam dorosłym towarzyszy nieustanny lęk – cukrzyca to choroba podstępna i nieprzewidywalna, źle prowadzona powoduje bardzo poważne konsekwencje. Ostre stany: hipoglikemia i hiperglikemia mogą powodować śpiączkę, kwasicę ketonową i stanowić bezpośrednie zagrożenie życia.

Każdego dnia toczymy walkę, staramy się zapewnić Kajtusiowi możliwie najlepsze leczenie i opiekę, aby ustrzec go przed powikłaniami teraz i w przyszłości. Walczymy także o to, aby dzieciństwo Kajtusia było jak najbardziej normalne, aby mógł spełniać swoje marzenia, żyć jak jego zdrowi rówieśnicy.

Wszystkich, którzy zechcą nas wesprzeć w walce o zdrowie naszego Synka prosimy o przekazanie 1% podatku lub darowizny na subkonto Kajtusia w Fundacji Maxima Dzieciom. Zebrane środki przeznaczymy na leczenie Kajtusia i specjalistyczny sprzęt, który ułatwi mu życie z chorobą i pomoże uniknąć poważnych powikłań związanych z niewyrównaną glikemią. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie.

KRS 0000484571 z dopiskiem w rubryce cel szczegółowy: Kajetan Koziarski.

 

t

JAK WESPRZEĆ

Numer konta 64 1020 1664 0000 3202 0457 9449    /  KRS 0000484571