15. Bieg “Policz się z cukrzycą” tym razem całkowicie odmiennej wirtualnej w formule. Sam decydujesz o miejscu i trasie biegu. Dystans o minimalnej długości 5 km możesz pokonać możesz w dowolnej formie … byleby przy użyciu własnych mięśni i z uśmiechem na twarzy.

Wyraź swoją solidarność z diabetykami,zapisz się na Bieg WOŚP “Policz się z cukrzycą”, a za datki zebrane przy rejestracji zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Uczestnik, który zapisze się na imprezę i uiści opłatę startową min. 50 PLN, otrzyma pakiet startowy, a w nim koszulkę biegową oraz numer startowy i być może coś jeszcze … Pakiet startowy i medal zostaną dostarczone przez kuriera UPS na adres podany podczas rejestracji.

Po rejestracji otrzymasz dostęp (po 7 grudnia) do nowej odsłony platformy ALL YOU NEED IS RUNNING, gdzie za pomocą aplikacji biegowej wspólnie podejmiemy 5 km wyzwanie “Policz się z cukrzycą”.

Hasło przewodnie biegu promuje jeden z programów medycznych WOŚP – Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Dotychczas za pieniądze z biegu kupiliśmy 100 pomp. Bieg wspiera też akcję „Policz się z cukrzycą”, w której udział biorą czołowi polscy producenci żywności i ma na celu umieszczanie na opakowaniach ważnych dla diabetyków informacji.

Bieg „Policz się z cukrzycą” to również lokalne imprezy sportowe. Pod hasłem “Policz się z cukrzycą” zostanie zorganizowanych kilkadziesiąt biegów i innych aktywności sportowych promujących zdrowy styl życia.

 

Aby wystartować w biegu należy:
 1. Zapoznać się z Regulaminem 15. Biegu WOŚP “Policz się z cukrzycą”. Biegamy w Polsce i na całym świecie
 2. Zapisać się na 15. Bieg WOŚP “Policz się z cukrzycą” na platformie Slot Market w okresie 14.11.2020 – 03.01.2021 lub wyczerpania limitu miejsc
  • Limit miejsc 7000 osób
  • Datek na wsparcie celu biegu minimum 50 zł
  • Pakiety startowe zostaną wysłane kurierem UPS
 3. Za pomocą otrzymanego kodu dołączyć do wydarzenia wirtualnego na platformie ALL YOU NEED IS RUNNING (dostępne od 7.12.2020)
 4. Podłącz swoją ulubioną aplikację z ALL YOU NEED IS RUNNING i użyj jej podczas biegu
  • aplikacje kompatybilne – adidas Running by Runtastic, Decathlon CoachGarmin Connect™, Nike Training Club, Nike Run Club, FitbitRouvy, Run with Map My Run, Map My Ride GPS Cycling Riding, Walk with Map My Walk, Polar FlowRunKeeperSuuntoTomTom Sports, Withings Health Mate
 5. Start biegu 10 stycznia 2021 roku ok godziny 12:00 (dokładną godzinę startu podamy na 7 dni przed imprezą)
 6. Przebiegnij min. 5 km
 7. Sprawdź na ALL YOU NEED IS RUNNING ile przebiegliśmy razem kilometrów