Kolejny rok za nami,; kolejny bal za nami. Serdeczne podziękowania wszystkim Gościom, szczególnie tym, którzy zdecydowali się dodatkowo wesprzeć naszą Fundację poprzez licytację obrazków, piłek z podpisami Jakuba Błaszczykowskiego, unikatowych statuetek wykonanych przez p.Chrząstka,a także poprzez zakup srebrnej biżuterii Sol ( Katarzyna Gwizd? fantastycznie,że byłaś z nami!)
Dziękujemy Tomaszowi Kędziorowi oraz całej załodze za wyrozumiałość, świetną organizację, doskonałe jedzenie. Oprawę muzyczną do białego rana zapewnił nam zespół Afera, aż żal było schodzić z parkietu, ale każdy czasami musi złapać oddech. Panowie uwielbiamy Was 🙂
Pamięć lubi być ulotna tak jak chwile, jednak dzięki pomocy i ciężkiej pracy Pani Doroty (Firmy Dorjan), a także TV Orion już wkrótce zamieścimy na naszej stronie fotorelację z Balu.

Jak zwykle w każdych ważnych chwilach byli z nami nasi podopieczni z POW w Blachowni wraz z Panią Dyrektor Elżbietą Ścigała i Wychowawczyniami. Ela Zygmund, Roksana, Andżelika, Angelika, Klaudia, Kubuś, Dominik byliście fantastyczni. Wasz występ wprowadził nas w taneczny nastrój, wiemy ,że nie wyszłoby to tak pięknie gdyby nie liczne próby wraz z Panią Justyną.

Wszystkim razem i każdemu z osobna DZIĘKUJEMY !