Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat. Dziękujemy tym którzy spędzili z nami weekend. Było nas tyle, że nie sposób w tym momencie wymienić każdego z osobna.
Szczególne podziękowania należą się Pani Profesor Przemce Chobot, która przez cały czas niestrudzenie udzielała konsultacji, wspierała, dawała nadzieję, pokazywała, że życie z ct1 nie jest takie straszne. Pani Profesor – uwielbiamy!!!

Dziękujemy Ani Sadowskiej, Ani Koziarskiej, Agnieszce Fafius,Pani Profesor Agnieszce Szadkowskiej za obecność, wykłady, pomoc,a także za możliwość poznania Was!
Nie sposób nie wspomnieć, nie podziękować Trzem Muszkieterom, oddanym Ojcom, którzy robią ogromną pracę, aby łatwiej nam się żyło : Paweł Babańczyk , Szymon Czapla, Grzegorz Stykowski NIGHTSCOUT Polska, Wasza praca, nieprzespane noce zmienia świat na lepsze. Dziękujemy! Pamiętajcie jednak,że za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta 🙂 Magda Babańczyk, Ania Stykowska … Brakuje mi słów. Kochamy!

Tak już osobiście… to spotkanie było niesamowite na przestrzeni godziny zostały zarezerwowane miejsca, które sobie założyłam … było nas w sumie 140 osób w sobotę. Trzy dni przed wyjazdem, drżeliśmy czy wszystko “wypali” tak jak sobie założyliśmy.
Jako organizatorzy jesteśmy zadowoleni; widzieliśmy Wasze uśmiechy, łzy wzruszenia, ogrom serdeczności.
Dziękuję bardzo Dzieciom tym z ct1 , rodzeństwu którzy byli z nami – byliście niesamowici!Nie straszne nam niskie , wysokie cukry,pikanie pomp!
Nasza Fundacyjna Rodzina Cukrzycowa jest coraz większa.
Piszmy do siebie, bądźmy w stałym kontakcie!!!!

Zapraszam do galerii: https://www.maxima-dzieciom.pl/iv-zjazd-slodkich-rodzin-w-z…/

Wasze komentarze są dla nas jak miód na serce:

Ewa Ś. – “Jeszcze raz wielkie dzięki, my w domu ale Zosia mówi, że jest smutna bo tęskni za nowymi przyjaciółkami, my też będziemy tęsknić i czekać na kolejny zjazd👐

Ludwika B. -” Dziękuję i pozdrawiam serdecznie, szkoda że nie mogliśmy być dłużej z Wami😊życzę wszystkim 🙂

Piotrek W.-“Dołączam sie do podziękowań. Pozdrawiam wszystkich ! 🙂

Magda K. -” To kiedy się spotkamy?!? Za tydzień 😜

Lucyna Ł. -” Grzegorz podobało to mało powiedziane,jesteśmy pod wrażeniem jak pomagacie każdemu swoją wiedzą. Nam ten wyjazd bardzo pomógł,wiele się nauczyliśmy,a przede wszystkim nasz syn w końcu ma dobrze ustawioną pompę przez prof. Przemkę Jarosz-Chobot. Zrozumiał również, że jest wiele dzieci, które również chorują na cukrzycę i mają taką samą pompę jak on. To spotkanie podniosło na duchu nie tylko nas, ale również nasze dzieci.Dziękujemy za wszystko wspaniałym organizatorom oraz uczestnikom. Będą to dla nas niezapomniane chwile.”

Bożena M. ” Było wspaniale ☺️ my też dziękujemy wszystkim za wspólny pobyt. ☺️ do zobaczenia mamy nadzieję ☺️

Magda Cz. “My również dziękujemy za cenne informacje,i fantastyczne towarzystwo 🙂 Pozdrawiamy”

Do zobaczenia !!!!!