9 …. Tak dziewiąty Zjazd przed nami! 😀
Sami nie wierzymy, że kolejny raz udało nam się ogarnąć kolejne spotkanie. Dziękujemy naszemu sponsorowi Fundacji Medtronic. 

9 …. Tak dziewiąty Zjazd przed nami! 😀
Sami nie wierzymy, że kolejny raz udało nam się ogarnąć kolejne spotkanie. Miał być Magellan, ale jak dobrze wiecie nie zawsze jest tak jak sobie człowiek zaplanuje. 
Kolejne spotkanie odbędzie się w „Strzelnicy” (http://resortstrzelnica.pl/) w Kochcicach (województwo śląskie, koło Lublińca). Kiedy: 11-13 października 2019 roku hmmm zatem spokojnie możemy odliczać tygodnie, dni , godziny. Zameldowanie w piątek od godziny 14:00.

Sponsorem spotkania jest Fundacja Medtronic.

Kto z nami będzie na pewno : p.Przemysława Jarosz-Chobot, p.Agnieszka Szadkowska, Szymon Czapla, Grzegorz Stykowski 
Co mamy w cenie? 2 noclegi, pełne wyżywienie, parking, dostęp do strefy SPA, 3 godzinną zabawę dzieci na placu zabaw Yelonkowo (dzieciaki młodsze do 10 roku życia), park linowy – dzieci starsze, nasze zacne grono wykładowców i siebie nawzajem 🙂 , opiekę nad dziećmi podczas wykładów.
Zapisy: jak zwykle drogą e-mail fundacja@maxima-dzieciom.pl (proszę napiszcie ile będzie osób (imiona i nazwiska) i w jakim wieku są dzieci).
Menu:
Zaczynamy kolacją w PIĄTEK o godzinie 18:00 w restauracji hotelu bufet: 
Zupa: pomidorowa z ryżem (niezabielana) ,Filet z piersi kurczaka w panierce z płatków kukurydzianych ,Polędwiczki wieprzowe z pieczarkami ,Spaghetti Napoli ,Frytki , Ziemniaki z wody ,Surówka z marchewki ,Surówka z białej kapusty z marchewką ,Warzywa gotowane ,kawa, herbata.
21:30 – posiłek regeneracyjny dla DZIECI – kanapki (Wędlina, ser, pomidor, ogórek, pieczywo, masło + pieczywo bezglutenowe)

SOBOTA
Śniadanie – 7:00-9:00 w formie bufetu
Obiad – 13:00 I danie – zupa jarzynowa z ziemniakami (niezabielana) II danie – (mięso podane porcjowo na talerzu a dodatki na półmiskach) ;filet z indyka (bez panierki), ryż, warzywa gotowane, sos serowy lub holenderski podany osobno w sosjerkach.
Kolacja – 18:00 – chata grillowa – żurek, karczek w ziołach, kiełbasa, kaszanka, pieczywo + pieczywo bezglutenowe, smalec, pikle, musztarda, ketchup, Kawa, herbata.
21:30 – posiłek regeneracyjny dla DZIECI – kanapki (Wędlina, ser, pomidor, ogórek, pieczywo, masło + pieczywo bezglutenowe)

NIEDZIELA
Śniadanie – 7:00-9:00 w formie bufetu
Obiad – 13:00 I danie – rosół z makaronem (+makaron bezglutenowy) II danie – Rolada (mięso podane porcjowo na talerzu a dodatki na półmiskach) ,Kluski śląskie ,Czerwona kapusta z jabłkiem ,Sos osobno

Czy jest możliwość wprowadzenia jakiś diet? Niestety nie, dlatego wcześniej podajemy menu żeby nie było nieporozumień na miejscu.